I-asis Mokinių Kongresas

Spalio 23 d. Josvainių gimnazijos aktų salėje susirinko I-asis Mokinių Kongresas. Šio renginio metu gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius Gerčiui Liutkevičiui įteikė Mokinių tarybos pirmininko regaliją. Taip pat buvo pristatyti naujieji Mokinių tarybos nariai bei 1G mokiniai paskelbti tikraisiais gimnazistais.

Po oficialiosios dalies naujasis Mokinių tarybos pirmininkas Gertis Liutkevičius pakvietė savivaldos atstovus atviram mokinių, mokytojų, klasių vadovų bei administracijos dialogui.

Josvainių gimnazijos Mokinių forumo dalyviai išrinko naują Mokinių tarybos pirmininką. Juo tapo 4G mokinys Gertis Liutkevičius.

Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva gimnazijoje dar pavasarį pradėtas vykdyti projektas „Išsigelbėk per 30 s“ .

Šiandien įvyko 2020-2021 mokslo metų pradžios šventė. Ši Rugsėjo 1-oji buvo kitokia bei buvusios. Ilgesys mokyklai - rekordinis!