,,Išsigelbėk per 30 s“

Projekto tikslas – suteikti teorinių ir praktinių žinių, kaip elgtis įvykus nelaimei: kilus gaisrui, įvykus avarijai, susižalojus draugui ir kt.

Projektas skirtas 6 - 8 klasių mokiniams.
Šį kartą mokymus vedė  paramedikės  - Urtė Būdvytytė ir Greta Aglinskaitė ir ugniagesys gelbėtojas - Virginijus Stogevičius.

Mokymų metu  inscenizuotos situacijos,  sukurtos pagal dažniausiai nutinkančių nelaimių scenarijų. Buvo rodomi  trumpi filmukai, o po to mokiniai su profesionalais aptarinėjo ir vertino situacijas.

Išsiaiškinta, kad būtent pirmosios 30 sekundžių turi būti kuo tiksliau išnaudotos, nes per jas žmonės padaro daugiausia klaidų.

Šiandien įvyko 2020-2021 mokslo metų pradžios šventė. Ši Rugsėjo 1-oji buvo kitokia bei buvusios. Ilgesys mokyklai - rekordinis!

Aktualūs ugdymo proceso organizavimo pokyčiai  nuo rugsėjo 1d.

Ir vėl rugsėjis mus visus kviečia susitikti...

Maloniai  kviečiame  rugsėjo 1 d. dalyvauti tradicinėje Mokslo ir žinių dienos šventėje!

Programa:

9.00      Šv. Mišios Josvainių Visų Šventųjų bažnyčioje.

10.00    Iškilminga naujų mokslo metų pradžios šventė gimnazijos kieme (1-4 klasės - prie aktų salės).