Pasiekimai

Josvainių gimnazijos 1 klasės mokinė Estela Vaidotaitė tapo Konstitucijos egzamino 2019 Kūrybinio konkurso „Mano namai – Laisva Lietuva!“ nugalėtoja!

Josvainių gimnazijos mokiniai dalyvavo jau 13-ąjį kartą vykusioje visuotinės teisinių žinių patikrinimo akcijoje „Lietuvos Respublikos egzaminas“. Net 53 mokiniai, norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą, laikė šį egzaminą.

Šiandien mokyklos Aktų salėje mokiniai pristatė mūsų gimnazijos atributiką, jos kūrimosi istoriją bei pateikė kai kurias kritines įžvalgas dėl tradicinių renginių. Renginio metu buvo paskelbti Josvainių gimnazijos mokinių kompetencijų turnyro nugalėtojai.
Josvainių gimnazijos bendruomenę nudžiugino pradinių klasių mokinių Lietuvių kalbos Kengūros 2019 rezultatai.
2019 m. balandžio 30 d. Kėdainiuose Gegučių parke vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. Gimnazijai atstovavo jaunesniųjų ir vyresniųjų moksleivių komandos. Geriau sekėsi jaunesniųjų mokinių komandai, kuri iškovojo 3 vietą.