Pasiekimai

Vasario 25 dieną vyko XXX-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, kurioje dalyvavo Justė Stanevičiūtė (4G klasė) ir Erikas Banys (2G klasė).

Viktorija Ščiukaitė meninio skaitymo konkurse užėmė trečią vietą

Vasario 25-ąją, per Užgavėnes, Kėdainių daugiakultūriame centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapas, jame dalyvavo Josvainių gimnazijos 7 klasės mokinė Viktorija Ščiukaitė. Savo amžiaus grupėje (5-8 kl.) ji varžėsi su 21 dalyviu ir užėmė aukštą 3-iąją vietą. Džiaugiamės Viktorijos pasiekimu ir linkime jai nuolat siekti kuo geresnių mokslo ir kūrybinės veiklos  rezultatų!

Josvainių gimnazijos 1 klasės mokinė Estela Vaidotaitė tapo Konstitucijos egzamino 2019 Kūrybinio konkurso „Mano namai – Laisva Lietuva!“ nugalėtoja!

Josvainių gimnazijos mokiniai dalyvavo jau 13-ąjį kartą vykusioje visuotinės teisinių žinių patikrinimo akcijoje „Lietuvos Respublikos egzaminas“. Net 53 mokiniai, norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą, laikė šį egzaminą.

Šiandien mokyklos Aktų salėje mokiniai pristatė mūsų gimnazijos atributiką, jos kūrimosi istoriją bei pateikė kai kurias kritines įžvalgas dėl tradicinių renginių. Renginio metu buvo paskelbti Josvainių gimnazijos mokinių kompetencijų turnyro nugalėtojai.