Kėdainių daugiakultūriame centre lapkričio 8 d. 14-17 val. vyks konferencija „Žemė prašo nepamiršti vardų“.

Spalio 20-26 dienomis vokiečių kalbos mokytoja Asta Gasparavičiūtė buvo išvykusi į Turkijos miestą Kaiserį dalyvauti pagal Erasmus+ KA1 asmenų mobilumo mokymosi tikslais darbo stebėjimo vizito „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ darbo stebėjimo „Kayseri Egitim Kultur ve Genelik Dernegi“ organizacijoje programą.

Spalio 22 d. LSU "Aušros" progimnazijoje vyko 2019-2020 m.m. Kėdainių rajono mokyklų žaidynių ( gimusių 2009 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos.
Spalio 8 dieną du Josvainių gimnazijos ketvirtokai Titas Dapkus ir Donatas Kačerauskas, kartu su būriu 3 – 5 klasių mokinių iš visų rajono mokyklų, dalyvavo rajoninėje popietėje „Susiburkim kartu abipus Nevėžio krantų“.
Mūsų gimnazija rugsėjo mėnesį dalyvavo projekte ,,ESSD 2019“ –,,European School Sport Day – Together for Healthy Lifestyle“ (,,Europos mokyklų sporto diena – drauge už sveiką gyvenseną“).