Pranešimai

Rugsėjis pakvietė pirmokėlius į biblioteką

Pirmokai spėliojo, kaip „atsiranda“ knygos, kas jose rašoma, sužinojo, kas yra knygų kūrėjai, susipažino su knygų atsiradimo istorija. Susitikimui baigiantis mokinukai pasirinko knygelių iš gimnazijos bibliotekos ir dar, gražiai skaitymo pradžiai, kiekvienam pirmokui „Nieko rimto“ leidykla padovanojo po knygą.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mus pasiekė džiugi žinia, kad „Erasmus +“ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektas Nr. 2019-1-LT01-KA-101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ laimėjo finansavimą. Paraiška buvo įvertinta net 96 balais iš 100 galimų. Mūsų gimnazijoje šio projekto kontaktinis asmuo yra anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė. Projekto koordinatorius - Kėdainių profesinio rengimo centras.

Rugpjūčio 19 - 25 dienomis Josvainių gimnazijos mokiniai stovyklavo Juodkrantėje. Stovykla buvo finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės, pagal vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programą „Už jūrų už marių 2019“.


Š. m. gegužės 31 d. 3G klasė išvyko traukiniu į Šiaulius.Po valandos išlipo Šiaulių geležinkelio stotyje ir patraukė Ch. Frenkelio vilos link...