Pranešimai

Vasaros stovykla Juodkrantėje

Stovyklautojai susipažino su Kuršių krašto tradicijomis, papročiais,amatais, kulinariniu paveldu, šventėmis, žaidybiniu, šokamuoju, dainuojamuoju folkloru. Mokėsi dainuoti sutartines, liaudies dainas, Kuršių krašto dainas, šoko tradicinius liaudies šokius, grojo tradiciniais muzikos instrumentais. Stovykloje vyko sporto užsiėmimai (krepšinis, badmintonas, stalo tenisas, paplūdimio tinklinis, rytmetinė mankšta- bėgimas prie jūros), fotografijos pamokėlės, užsiėmimai ,,Akmenų dekoravimas“, „Juostų pynimas“, „Floristinės kompozicijos“.

Stovyklos dalyviai aktyviai poilsiavo prie jūros, maudėsi. Aplankė Neringos žymias vietas: Raganų kalną, Parnidžio kopą, Nidą, Preilą, keliavo į naktinį žygį prie jūros, Raganų kalne sutemus žiūrėjo filmą ,,Sengirė", dalyvavo Baltijos kelio 30-mečio akcijoje. Rugpjūčio 24 dieną stovyklautojai dalyvavo Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro organizuotoje vasaros palydėjimo XII folkloro šventėje „Pūsk, vėjuži“. Ši folkloro šventė šiemet skirta lietuvių folkloristikos pradininko, dainuojamosios tautosakos rinkėjo Martyno Liudviko Rėzos 243-iųjų gimimo metinių sukakčiai ir Simono Stanevičiaus 220-osioms gimimo metinėms.

Smagu prisiminti vasaros įspūdžius.

 

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Š. m. gegužės 31 d. 3G klasė išvyko traukiniu į Šiaulius.Po valandos išlipo Šiaulių geležinkelio stotyje ir patraukė Ch. Frenkelio vilos link...

Rugpjūčio 27-28 dienomis Vilniuje vyko programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai bei mokymai, kuriuose dalyvavo ir mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė. Renginys buvo skirtas apdovanoti tiek mokytojus, tiek mokyklas, aktyviausiai įgyvendinančius Europos Komisijos inicijuotos programos „eTwinning“ projektus 2018-2019 mokslo metais. Programos tikslas – skatinti mokyklas iš Europos šalių bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, juos kartu įgyvendinti ir dalintis gerosiomis patirtimis.

Mokslo ir žinių šventė vyks rugsėjo 2 d. (pirmadienį).

9.00 - Šv. Mišios Josvainių bažnyčioje.

10.00 - Iškilmingas naujų mokslo metų atidarymas gimnazijos kieme.