Pranešimai

Sveiki patiekalai technologijų pamokose

Merginos gamino ,,Sveikuoliškus avokadų sumuštinius“, ,,Pusrytinius avižinių dribsnių sausainius“, ,,Graikiškas salotas“ ir ,,Kukurūzų blynus“, pagamintus patiekalus estetiškai pristatė, įvardino, kuo jie naudingi žmogaus sveikatai. Po pristatymų vyko patiekalų degustacija.

V. Šilkaitienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Vasaris Josvainių gimnazijoje – sveikos gyvensenos mėnuo. Sveika gyvensena – sveika mityba. Būrelio ,,Puodeli, virk!“ mokiniai pirmadienį gamino sveikuoliškus keksiukus su sorų kruopomis ir datulėmis. 
Vasario 4 dieną dešimt Josvainių gimnazijos šeštokų dalyvavo SVEIKATIADOS organizuojamame renginyje „Sveikatiados iššūkis - grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!" .

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje sausio 24-sios vakarą vyko mūsų gimnazijos mokytojos metodininkės, tautodailininkės Albinos Mackevičienės knygos „Karpykime kartu“ pristatymas.