Pranešimai

Puikus pasiekimas technologijų olimpiadoje

Ta pačia tema dalyviai darė darbą olimpiados metu, ir viską pristatė komisijai. Pasak Vaidos, jai sekėsi gerai, visi užsibrėžti tikslai buvo įvykdyti. Susumavus visus Vaidos surinktus balus ji surinko maksimalią balų sumą t.y. 30 balų iš 30 galimų surinkti balų.

3G klasės mokinė Vaida Šilkaitytė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena keletą svarbių faktų apie rankų higieną ir pateikia kitas rekomendacijas.

Josvainių gimnazijoje vasario 26 d. vyko anglų kalbos mokytojos Raimondos Žvikienės organizuotas anglų kalbos viktorina 3-4 pradinėms klasėms „English Is Easy“. Šio renginio tikslas buvo parodyti mokiniams, kad užsienio kalbą yra lengva ir smagu mokintis.
Vasario mėnesį technologijų pamokų metu didžiausias dėmesys buvo skirtas sveikai mitybai, sveikų patiekalų gaminimui. Šeštokai gavo užduotį išsirinkti patiekalo receptą ir pagaminti patiekalą. Viena grupė išsirinko varškės apkepą su kukurūzų kruopomis, kita – sveikuolišką desertą su medumi.