Pranešimai

Kalbų diena

5-8 klasėms buvo pristatytas mokytojų entuziastų parengtas projektas „Kalbų diena“. Suvieniję jėgas, istorijos, geografijos, lietuvių, rusų ir anglų kalbos mokytojai pažvelgė į kalbas per mokomo dalyko prizmę ir suteikė mokiniams galimybę plačiau pamatyti, kaip kalbos veikia visus mūsų gyvenimo aspektus, kuo jos ypatingos. Perbėgta nuo geografinio paplitimo iki istorinių įvykių poveikių (kolonizacijos, urbanizacijos), nuo įdomiausių faktų apie konkrečias kalbas iki vertimo klaidų.

R. Žvikienė

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Gimnazijos bibliotekoje vyko renginys,,Keliaujame po Knygų miestelį", skirtas pirmos klasės mokiniams. Bibliotekininkė mažuosius skaitytojus supažindino su biblioteka, papasakojo kuo ji skiriasi nuo knygyno ir ką galima veikti bibliotekoje, supažindino su elgesio bibliotekos taisyklėmis, kaip elgtis su knygelėmis, trumpai pristatė knygų kūrėjus. Mokinukai įdėmiai išklausė knygelės prašymą ir pasirinko įdomių knygelių.


 

Šiemet nauji mokslo metai pradedami su apribojimais skirtais mažinti koronaviruso plitimo riziką, tad kviečiu susipažinti su lankymosi bibliotekoje grafiku.


Rugpjūčio 9-13 dienomis Josvainių gimnazijos mokiniai stovyklavo Karklėje. Stovykla buvo finansuojama Kėdainių rajono savivaldybės, pagal vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programą „Karklė 2020“.