Pranešimai

Josvainių gimnazijos moksleiviai Respublikiniame skaitovų konkurse

Nepaisydami sudėtingos situacijos Lietuvoje čia susirinko daugiau nei 50 moksleivių, panorusių savo žodžių skambesiu pripildyti poeto Maironio svetainę. Būtent į šį kambarį žengė ir du mūsų gimnazijos mokiniai: Rūtenis Česas iš 6 klasės ir Viktorija Ščiukaitė iš 8 klasės. Jiedu pasirinko skaityti Maironio ir J. Erlicko eilėraščius bei prozos tekstų ištraukas iš K. Gudonytės bei G. Morkūno knygų. Mokinių priimtas iššūkis išties nelengvas, tačiau rezultatas džiuginantis. Juk abiems teko ne tik prisiminti, kaip gražiai gali aidėti lietuviškasis žodis, pajusti, kokie išraiškingi mūsų kalbos garsai, bet ir nugalėti savo jaudulį bei įveikti auditorijos baimę. Lietuvių kalbos mokytojos Andželika Jašinskienė ir Onutė Jačiunskienė didžiuojasi savo ugdytiniais ir sustoti neketina. Jos tiki, kad čia, magiškoje muziejaus erdvėje, gali ypatingais garsais išsiskleisti dešimčių Josvainių gimnazijos mokinių balsai. Tokį tikslą mokytojos turi jau kitiems metams. Tariame ačiū 2020-ųjų metų skaitovams Rūteniui ir Viktorijai, o mokytojoms linkime naujų atradimų.

Grįžti į ankstenįKitos naujienos


Mūsų gimnazija apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "Treasure of wisdom # EDLComp19" veiklą. Tai reiškia, kad mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje.

Ši diena - puiki galimybė pamąstyti apie sveikesnę mitybą, sveikatai palankesnį maisto pasirinkimą ir apie maisto švaistymą.

Rugsėjo 30 d. popietę į nacionalinių „eTwinning“ apdovanojimų šventę Verkių rūmuose Vilniuje rinkosi aktyviausi programos „eTwinning“ bendruomenės nariai. Iškilioje ceremonijoje apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertinti mokytojai, vykdę programos „eTwinning“ projektus 2019-2020 mokslo metais. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Sniežana Slavinskienė. Pedagogė tarptautinius eTwinning projektus vykdo jau penkerius metus, kurie yra pelnę Nacionalinius ir Europos Kokybės ženklelius.