Renginiai

Literatūros ir istorijos pamoka, skirta Kristijono Donelaičio jubiliejui ,,Jau saulelė...“

Pamoka neįprasta dėl kelių priežasčių: vyko ne klasėje, o aktų salėje, tai buvo integruota pamoka – konferencija, joje dalyvavo kolegos 3G klasės mokiniai iš mūsų gimnazijos ir bendraamžiai iš Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos. Visų tikslas buvo ne tik daugiau sužinoti, bet ir, dirbant draugiškai, pasitikrinti savo žinias ir įvertinti spragas, kad galėtume tobulėti. Pamokoje mokiniai skaitė parengtus pranešimus ir apie K. Donelaitį, ir apie Apšvietos epochą bei pietizmą, apie poemos veikėjus, gamtą, darbą. Klausydamiesi pranešimų kiekvienas žymėjo pastabas, vertino. Antroji pamoka buvo skirta aktyviai veiklai: mokiniai , dirbdami mišriose grupėse, galėjo realiai įsivertinti savo žinias, gebėjimus. Pamokos – konferencijos pabaigoje visomis metų laikų spalvomis nusidažė sukurtas kalendorius – netradicinės pamokos darbo rezultatas. 

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Renginio plakatas
Rugsėjo 25 dieną Josvainių gimnazijos trečiokai ir ketvirtokai su mokytojomis Bena Donauskiene ir Marija Kaminskiene vyko į Kėdainių policijos komisariatą.
Josvainių gimnazijoje spalio 24 d. vyko 6-7 kasių krepšinio varžybos. Jas organizavo 6 klasės mokiniai: Laurynas, Matas ir Jokūbas.