Renginiai

Eilinis neeilinis Šimtadienis

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Paroda "Mes. Moterys" kalba apie moters kūniško grožio sureikšminimą šiandieninėje visuomenėje, ignoruojant tikrąją jos asmenybę ir unikalią istoriją. Projekto autorės - televizijos laidų vedėja ir rašytoja Beata Tiškevič-Hasanova bei fotografė Neringa Rekašiūtė teigia, kad jos kalba kiekvienai moteriai, kuri galvoja, kad ji negraži, kuri kovoja su vidiniais skauduliais. Pagrindinis tikslas, kodėl dvylika atrinktų moterų fotografavosi apsinuoginusios, buvo noras padėti joms būti taikoje su savo kūnu, keičiant moters grožio suvokimą.  
Gruodžio 3 d. Josvainių gimnazijos 3G klasės vienai mokinių grupei vyko neįprasta literatūros (mokytoja L. Juškauskaitė) ir istorijos (mokytojas V. Grišinas) pamoka, skirta Kristijono Donelaičio jubiliejui ,,Jau saulelė...“. 
Renginio plakatas