Renginiai

Svečiuose AKIM projekto „mokytojas“, dokumentinio kino kūrėjas A. Stonys

Šį  kartą (kovo 12 d.) rež. A. Stonys į gimnaziją atvyko su komanda - prodiusere R. Šumile, garso operatoriumi R. Purviniu. Jie gausiai susirinkusiems 1-4 klasių gimnazistams pademonstravo filmą, po jo bendravo, atsakė į klausimus, komentavo filmo epizodus – papildoma informacija praplėtė filmo suvokimo lauką.

      Žiūrovus sužavėjo filmo vaizdai, iš jų dvelkiantis sakralumas ir nenupasakojamas jausmas, po kurio norisi tyliai pamąstyti... Filmas vaizdais perteikia Krikšto sakramento ypatingumą – stebuklą, ,,nematomą ir nepaaiškinamą Dievo prisilietimą“, - taip filmas pristatomas žiūrovams, kurie pamatys jį greitai prasidėsiančiame festivalyje ,,Kino pavasaris“.

    ,,Iš filmo supratau, kad nesvarbu, kokioje šalyje esi ir kokios ten tradicijos yra, Krikštas visur parodo tą patį – apvalo“, - po filmo teigė Erikas iš 1G klasės.

      Filmas ir kūrybinė komanda pakvietė mus į dvasinę kelionę. Dėkojame komandai už tokią galimybę ir už išskirtinį dėmesį mūsų gimnazijai.

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Ugdydama drąsos, meilės, pasiaukojimo ir pagarbos tėvynei jausmus, Josvainių gimnazijos bendruomenė bandė įprasminti Lietuvos Nepriklausomybės 25-erių metų istorinį kelią. 

Penktadienį įvyko televizijos žvaigždių Šimtadienio šventė, kurioje savo talentais pasidalino tiek abiturientai, tiek  3 G klasės mokiniai.

Užkulisių stresas, gaivališkos emocijos ir kiti nutikimai užfiksuoti čia (spauskite "plačiau")

Paroda "Mes. Moterys" kalba apie moters kūniško grožio sureikšminimą šiandieninėje visuomenėje, ignoruojant tikrąją jos asmenybę ir unikalią istoriją. Projekto autorės - televizijos laidų vedėja ir rašytoja Beata Tiškevič-Hasanova bei fotografė Neringa Rekašiūtė teigia, kad jos kalba kiekvienai moteriai, kuri galvoja, kad ji negraži, kuri kovoja su vidiniais skauduliais. Pagrindinis tikslas, kodėl dvylika atrinktų moterų fotografavosi apsinuoginusios, buvo noras padėti joms būti taikoje su savo kūnu, keičiant moters grožio suvokimą.