Renginiai

Josvainių gimnazijos moksleiviai dalyvavo rajono dainų šventėje ,,Aš myliu Lietuvą"

                      Rajono dainų ir šokių šventėje ,,Aš myliu Lietuvą" teko garbė sudalyvauti ir Josvainių gimnazijos kolektyvams: Jaunučių chorui (vadovė A.Giedrienė) bei Jaunimo liaudiškų šokių kolektyvui (vadovė G.Dzikienė).

                  Drauge su daugybe kolektyvų ir jaunųjų atlikėjų iš viso rajono mūsų gimnazijos moksleiviai sudalyvavo spalvingoje eisenoje bei savo šauniu pasirodymu šventinėje dainų ir šokių programoje nuskraidino jaunatviškus ir spalvingus linkėjimus Lietuvai.

 

Grįžti į ankstenįKiti renginiai


Prieš keletą metų Josvainių gimnazijoje vyko projektas AKIM, kurio metu gimnaziją aplankė ir čia pamokas vedė septyni iškilūs Lietuvos menininkai, jų tarpe buvo ir dokumentinio kino metras A. Stonys. Dar kartą apsilankyti mūsų gimnazijoje ir pademonstruoti naujausią savo filmą ,,Avinėlio vartai“ režisierių paskatino šilti prisiminimai apie susitikimą su mūsų gimnazijos mokiniais ir mokytojais.

Ugdydama drąsos, meilės, pasiaukojimo ir pagarbos tėvynei jausmus, Josvainių gimnazijos bendruomenė bandė įprasminti Lietuvos Nepriklausomybės 25-erių metų istorinį kelią. 

Penktadienį įvyko televizijos žvaigždių Šimtadienio šventė, kurioje savo talentais pasidalino tiek abiturientai, tiek  3 G klasės mokiniai.

Užkulisių stresas, gaivališkos emocijos ir kiti nutikimai užfiksuoti čia (spauskite "plačiau")