Projektas "Kam to reikia?"

Kam to reikia?

Nuo 2013 metų rugsėjo mėn. Josvainių gimnazija prisijungia prie profesinės savanorystės projekto Kam to reikia?

Profesinės savanorystės projektas Kam to reikia? yra tarpininkas tarp verslo profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o mokiniai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.

Kam to reikia? internetinėje platformoje prisiregistravę mokytojai gali siūlyti pamokas ar kitokios formos mokymosi projektus, į kuriuos norėtų įtraukti verslo profesionalus su jų praktinėmis žiniomis ir patirtimi. Verslo profesionalai savo ruožtu gali teikti idėjas ir pasiūlymus, kaip jie galėtų praturtinti mokytojų veiklas su mokiniais.

Kaip dalyvauti?

Kam to reikia? iniciatyvoje gali dalyvauti visi mokytojai iš visų Lietuvos mokyklų. Dalyvavimas yra labai paprastas ir nieko nekainuoja.

Norintis dalyvauti mokytojas:

● registruojasi www.kamtoreikia.lt  portale;

● laukia Kam to reikia? komandos arba mokyklos koordinatoriaus patvirtinimo;

● renkasi arba kuria projektus.

Gimnazijos koordinatorė projekte
Andželika Jašinskienė